Zdrowy Styl Życia

Zdrowie Dla Każdego…

  • Strony

  • Reklamy

Your Akuna Day 2010

Posted by Zenoni w dniu 28 lutego 2010


20 lutego 2010 roku w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki w Sali Kongresowej odbyła się już po raz czwarty gala Your Akuna Day. Gala ta zapoczątkowała obchody Roku Jubileuszowego związanego z 10 -leciem firmy Akuna. Główne hasło imprezy to: „Determinacja i działanie w zespole to sposób na osiągnięcie sukcesu”. Wizją nowej Akuny na rok 2012, to wypracowanie rekordowej ilości punktów – 120 milionów punktów w 2012roku.
Najważniejsze święto Akuny poprowadzili Krzysztof Ibisz i Piotr Bałtroczyk. Honorowymi gośćmi byli: współtwórcy i założyciele Akuny Zdenka i Michael Forst, Ivo Stoklasa i Rene Lelek, Prezesi Akuna Polska Tomasz Kwolek i Bogusław Dudzik, przedstawiciele Rady Naukowej Akuny – doktorzy Sohrab Khoshbin, Jaromir Bertlik i Oto Kosta, Dyrektor Zarządzający Akuna International – Jos Pluijmakers, przedstawiciel Akuna Stany Zjednoczone Północ – Larry Wilkens, nowa Dyrektor ds. marketingu Akuna International – Marketa Chorvat, Country Manager Akuna Niemcy – Anna Dreimann.
Była to wyjątkowa gala, bowiem firma zmieniła całe swoje oblicze. Powstało wiele narzędzi umożliwiających lepszą pracę menadżerom. Będzie również bardzo wiele spektakularnych wydarzeń i niespodzianek związanych z Rokiem Jubileuszowym.
Szczególnym punktem imprezy był występ znanego polskiego polarnika Marka Kamińskiego. Opowiadał on o swoich dokonaniach, celach podróży na bieguny, ważności zespołu oraz budowaniu relacji między jego członkami.
Odbyło się również uroczyste wręczenie czeku na ponad 20 tysięcy złotych Beacie Tyszkiewicz założycielki Fundacji „Zdążyć z pomocą”.
W tym roku po raz pierwszy nominowano prawie 300 osób na nowe pozycje Programu Benefit.
Imprezę zakończył świetny występ zespołu Perfect.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: