Zdrowy Styl Życia

Zdrowie Dla Każdego…

  • Strony

  • Reklamy

Akuna Day

Posted by Zenoni w dniu 13 marca 2009


“Wizja Twoim kluczem do sukcesu”

Wypełniona po brzegi Sala Kongresowa…
atmosfera radosnego oczekiwania…
To Your Akuna Day 2009!

7 lutego br., tuż po godzinie 12.00 gorącymi słowami powitał nas prowadzący, Krzysztof Ibisz. Jest to trzecia z kolej Gala, którą prowadzi, czego efektem jest ciepła, niemal rodzinna atmosfera spotkania.
I w takim właśnie ciepłym nastroju Prezesi Akuna, Pan Tomasz Kwolek i Pan Bogusław Dudzik, rozpoczęli Your Akuna Day 2009.

Jednyn z najbardziej wyczekiwanych elementów były uroczyste Nominacje. Każdy, kto w ubiegłym roku awansował na wyższą pozycję, począwszy od Dyrektora Sieci Regionalnej wzwyż, miał swój moment chwały. Nominowani nie kryli wzruszenia, które towarzyszyło im podczas odbierania nominacji z rąk Prezesów. Niewątpliwy jest fakt, że chwila wieńcząca ich sukces, chwila, w której mogli towarzyszyć przyjaciele i współpracownicy, na długo pozostanie w ich pamięci…

Podczas Gali nie brakowało oczywiście rozrywki. W drugiej części na zmianę przeplatały się wzniosłe, przygotowane przez nas elementy z wystąpieniami fantastycznego satyryka, Piotra Bałtroczyka. Publiczność była zachwycona prezentowanym przez niego humorem.
Zwieńczeniem wieczoru był natomiast występ Maryli Rodowicz,której wielopokoleniowe piosenki trafiły do serc wszystkich obecnych. Owacje na stojąco i gorące prośby o bis były jednoznacznym dowodem wspaniałej atmosfery, jaką swoim występem zapewniła piosenkarka.
Sala Kongresowa po raz kolejny tętniła radością, radością Akuny…


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: